Hotel Arena
v Trnave

Hotel Arena je situovaný v rámci komplexu City Arena - nákupné centrum a City Arena - Štadión Antona Malatinského, v ktorom pre vás vieme zabezpečiť rôzne voľnočasové aktivity ako návštevu fitness centra, bowlingu, kina, reštaurácie alebo kaviarne.

Z našich apartmánov, ktoré majú výhľad priamo na hraciu plochu štadióna, môžete sledovať zápasy alebo koncerty z pohodlia obývacej izby. Hotel Arena sa nachádza 5 minút pešej chôdze od historického centra mesta Trnava, kde sa nachádza mnoho historických pamiatok, ako napríklad Katedrála Svätého Jána Krstitela, fortifikačný systém alebo Mestská veža.

Vybavenosť hotela:

Hotel Arena ponúka ubytovacie služby vysokej kvality, ktoré uspokoja požiadavky aj náročnejších klientov.

S naším personálom môžete komunikovať v anglickom, nemeckom a talianskom jazyku.

Lobby bar je prístupný aj pre verejnosť denne od 09:00 do 21:00.

Recepcia Nonstop:

Recepcia je pre našich klientov otvorená 24 hodín denne. Profesionálny personál vie poradiť klientom s organizáciou pracovných stretnutí alebo konferencií pre 10-50 ľudí s cateringom a taktiež zodpovedať na akékoľvek otázky a požiadavky.

V hoteli sa nachádza lobby bar s ponukou rôznych nápojov a pochutín, ktorý hosťom ponúka kontinentálne raňajky.

facebook hotel arena trnava booking hotel arena trnava twitter hotel arena trnava tripadvisor hotel arena trnava

Organizujete školenia, meetingy, oslavy alebo promócie a hľadáte vhodný priestor?

Organizujete školenia, meetingy, oslavy alebo promócie a hľadáte vhodný priestor? HOTEL ARENA Vám ponúka LOBBY BAR a EXECUTIVE SUITE na prenájom! Viac info na hotel@hotelarena.sk alebo na tel.č. +421 33 59 08 222 Tešíme sa na vás!


Dodatočné služby poskytnuté našimi business partnermi:


RELAX AQUA & SPA

RELAX AQUA & SPA ponúka návštevníkom príjemný relax a zdravý oddych. Vo vodnom svete AQUA sa nachádzajú antikorové bazény s vyhrievanou vodou (28 - 36 st.C), vodnými atrakciami a 2 tobogánmi. Súčasťou AQUA je relaxačný bazén s 2 plaveckými dráhami, divokou riekou a vodnou hojdačkou, oddychový bazén s vodným barom, detský bazén a vonkajší výplavový bazén. V saunovom svete WELLNESS & SPA je k dispozícii 8 rozmanitých sáun, vrátane inhalačných, 2 vírivky, Kneippov kúpeľ, ochladzovací bazén, klasické a thajské masáže. Počas leta je otvorené Letné kúpalisko. Vo wellness centre sa nachádza aj reštaurácia a spoločenská sála.

Zistite viac o RELAX AQUA & SPA


FIT UP!

FIT UP! je sieť najmodernejších fitness centier, pôsobiaca na Slovensku a v Čechách.

Svojim klientom ponúka na viac než 1200 m2 priestranné a moderné fitness priestory s kvalitným vybavením značky Technogym. Samozrejmosťou sú účelne rozdelené tréningové zóny, Ladies zóna určená špeciálne pre dámy a CROSS UP! zóna, v ktorej sa od pondelka do piatku od 18.00 do 20.00 konajú tréningy pod vedením kvalifikovaného FIT UP! trénera.

Súčasťou každého štúdia je aj nápojový bar Grapivit s nápojmi obohatenými o vitamíny a karnitín a prvotriedne solária značky Ergoline.

Zistite viac v linku tu: FIT UP! Trnava


ADMIRAL Bowling&Cafe

V krásnych priestoroch ADMIRAL BOWLING TRNAVA, sa môžete zabaviť na viac ako 1000m2, alebo si oddýchnuť v štýlovej a dizajnovej kaviarni so svetovou kávou Nespresso.

O Vašu pohodu sa postará usmievavý personál.

Zistite viac v linku tu:
ADMIRAL BOWLING TRNAVA